KONST / Litografier / Färglitografi 13438230
nr 1343 8230
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 137/200, daterad 1976, "skridskoseglaren". Bladets mått: 60x50, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:31:27
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm